שְׁאֵלָה:
איך אני קושר שק שינה לתרמיל שלי?
Edward Thomson
2012-01-25 08:44:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שדרגתי לא מזמן לתיק גב מודרני ואני נדהם כיצד לקשור אליו אביזרים. בתיק הגב הקודם שלי היו נקודות קשירה בתחתית החפיסה שיכולתי לחבר אליהן רצועות ארוכות, שאיפשרו לי לקשור את הגב השינתי, האוהל וכרית שינה קטנה.

שלי חבילה חדשה חסרה את העוגנים הכלליים האלה, ובמקום זאת יש שתי רצועות (קטנות) בתחתית. הם אולי גדולים מספיק לאוהל שלי, אבל בהחלט לא מספיק גדולים לשק השינה שלי.

יש "מכסה עליון" עמיד למים שיכול להיקשר, לא בלתי אפשרי למלא את שק השינה בין החפיסה. ואת המכסה העליון וסגרו אותו למטה, אבל זה סוג של מביך וכבד ביותר.

מה האסטרטגיה הנכונה כאן? טיפים כלשהם להצמדת שק השינה והאוהל לחבילה שלי?

ערוך : אני לא מתנגד לחלוטין להכניס את האוהל ושק השינה שלי את החבילה, במיוחד לטיולים קצרים וקלילים, אבל בטיול רב-שבועי, אני עלול בסופו של דבר עם חלק הארי של הציוד והאוכל שיש לקחת, תלוי בחברה. אם יש דרך חכמה להחזיק דברים מחוץ לחבילה שלי, זה יהיה נחמד שיש אפשרות.

תודה לכולם על המשוב - עכשיו אני משוכנע כראוי שתליית החומר הזה מבחוץ היא לא טיפוסית באופן מפתיע ושאולי אני צריך לתת טלטול הוגן למלית דברים בתוך החפיסה שלי בטיול הבא שלי.
קישור מת. האם זה אחד http://gregorypacks.com/backpacking/zulu-55/6258ZUL55.html?dwvar_6258ZUL55_color=Moss%20Green&cgidmaster=zulu#start=4?
שֵׁשׁ תשובות:
HorusKol
2012-01-25 08:53:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כשמסתכלים על התמונה של החבילה החדשה שלך, 'רצועות קטנות' אלה נראות רצועות דחיסה כדי למשוך את תרמיל הגב שלך לאחר שארזת כדי לעצור את המשקל בפנים. הייתי אומר שהם בהחלט לא לצורך אריזת ציוד חיצוני.

הייתי נמנע מלתלות משהו מתחת לתיק שלי - זה משנה את איזון המשקל ויכול לסנן את גבך.

אחרי טיול מושחת במיוחד בצפון אנגליה לפני זמן, למדתי שאתה באמת לא רוצה לשאת שום דבר שסופג מים מחוץ לתיק הגב שלך - שקי שינה, במיוחד.

כל טיולי הלילה שלי בחבילות היה תא תחתון, בו אחסנתי את שק השינה שלי ואת בגדי החלפה החמים (שניהם עטופים ב'שקיות הריסות 'לאיטום נוסף). בד אוהלים היה ארוז בתוך התא הראשי, ממש למעלה, לגישה מהירה - מוטות אוהל היו קשורים לצד התיק.

בדרך כלל אני ממלא את שק השינה שלי בשקית אשפה כבדה ואז בשק דברים. עד כה נמנע מלחות בגשם ומבילוי בתחתית הקנו של הקאנו. אבל יש לך נקודה הוגנת.
זה היה -1 לא לענות על השאלה: 'איך אני קושר שק שינה לתרמיל שלי?'
אני חושב ש"את עושה את זה לא נכון "היא תשובה מקובלת לחלוטין.
@mendota: בדרך סיבובית, אני מציע שלא כדאי לך - וזו תשובה. כמו כן, אני לא חושב שיש דרך מתאימה לשנות את החבילה הספציפית הזו (ורוב החבילות המודרניות האחרות) כדי לגרום לה לעבוד.
מוסכם - התשובה הטובה ביותר היא שכנראה תרצה חבילה גדולה יותר לבילוי רב שבועות.
mendota
2012-01-25 09:06:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם לשק השינה שלך, או לשקית הדחיסה שלו, אין רצועות כלפי חוץ, תזדקק לפחות לארבע חתיכות חוט כדי לחגור את התיק שלך. שניים לולאה סביב שק השינה, ושניים נוספים לקישור הלולאות בתיק שלך לולאות בתיק הגב שלך.

ודא שהחתיכות המיועדות לקישור שק השינה לתרמיל קשורות על ידי חתיכות שמוללות את שק השינה.

זה נהיה מסובך יותר אם אתה רוצה שהתיק שלך ו האוהל שלך יתלה את הרצועות האלה. התיק והאוהל יצטרכו להיות קשורים יחד או מיכל, תחילה. אבל אז אותו רעיון חל.

זו הייתה האסטרטגיה שלי עד כה, הגדרת רצועת דחיסה עם מושבעים.
Lost
2012-01-25 08:54:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה נכנס לתחום של "העדפה אישית" אבל הייתי מציע לקשור רק את הדברים שבחלק החיצוני של החבילה שלך שאינך רוצה בסופו של יום.

כל מה שנמצא על בחוץ נוטים להילבש על ידי מכחול, להיות קוצים על ידי קקטוס, לטחון לסלעים ולכלוך בכל פעם שאתה מניח את החפיסה שלך, להיספג כשאתה מחליק על מעבר נחל זה, ו ... כן ... נופל.

שק השינה שלך הוא פריט נהדר לארוז ראשית בגב כדי לספק ריפוד באזור המותני התחתון שישפשף בגופך.

אני מסכים, זה כנראה העדפה אישית - זה תמיד מה שעשיתי משקיבלתי את חבילת המסגרת החיצונית הראשונה שלי. אני פתוח לנסות דברים חדשים, רק תהיתי אם חסר לי משהו ברור.
לא - לא חסר לך שום דבר - המסגרות הפנימיות נועדו להיות מלוטשות ומתאימות יותר כך שאינך משועבד כשאתה נוסע מחוץ לשביל או מקשקש. לפיכך, רוב היצרנים מניחים שלא תתלו דברים מבחוץ - למעט אולי גרזן קרח או עמודי טרקים (כך נראה כי לולאות אלה נועדו).
כמו כן, מדוע ההצבעה למטה?
אני תוהה על זה בעצמי ... אנא הגיב אם תצביע.
xpda
2012-01-25 12:22:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה שם שק שינה על החלק החיצוני של החפיסה, כדאי שיהיה בתוך שק דברים או משהו דומה שהוא חזק, עמיד למים ובעל לולאות לרצועות. שק שינה הוא משהו שאתה לא רוצה רטוב או אבוד. אתה יכול לחגור את שק החפצים עם שק השינה בכל מקום, כנראה קרוב לתחתית או על גבי האריזה.

בדרך כלל אני אורז את שק השינה פנימה ומכניס את הכרית, האוהל ודברים מסורבלים אחרים (נעלי שלג , קרמפונים, חבל, נעליים נוספות וכו ') יכול להיות שיש לי בחוץ.

OldSoldier
2017-03-24 08:25:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לא ראיתי תמונה של החבילה החדשה שלך. לגבי היכן לארוז אותו ולקשור אותו ... אני משתמש בעצמי בחבילת הישרדות, קטנה יותר אך עם מערכת מולי מלאה ורצועות דחיסה. זה מאפשר לי להשתמש בשקיות או בכיסים נוספים וגם לתקן נקודות חסון נוספות במקומות שונים מבלי להתעסק בחלוקת המשקל של החפיסה בכלל. אני גם עדיין מסוגל לכסות את כל זה, פחות שק השינה, עם כיסוי הגשם שלי למרות שהאריזה עמידה למדי בפני עצמה הן בעיצוב והן במה שריססתי אותה.

שק השינה שאני משתמש בו הוא במשקל קיצי עם רצועות דחיסה ותיק. אני חובק את זה לראש החפיסה שלי והנה בגלל זה אני עושה את זה. אם התיק שלי נמצא למעלה הוא יקבל פחות מכות ופחות סביר להירטב אם אצטרך לנסוע בתנאי מים עמוקים. אני מחנה הישרדות במשך שבוע או יותר בכל פעם, כך שאני נושא מעט ומשתמש בכלים שלי ובמה שמסביב כדי שפחות זה יותר עיצוב הכי מתאים לי. בהיותי שק שינה במשקל קיץ הוא משקל קל יותר גם כך שהחבילה שלי לא הופכת לכבדה עליונה בכלל.

בתוך התיק שלי אני מחזיק פריטים ארוזים בתוך קופסאות קטנות אטומות במים. זה שומר על דברים טובים יותר בתנאי מזג אוויר גרועים וגם מוסיף את הבונוס המיוחד של הפיכת החבילה שלך למכשיר ציפה עם כמה תיבות אטומות, אטומות במים בפנים. כלי דיג, כלי אש, כלי ניקוי (מוצרי היגיינה), כלי עזרה ראשונה, כלי אוכל וכו '. בגדים בתוך שקית מזג אוויר אטומה מפלסטיק ומשמשים למילוי שטח מוזר בתוך החפיסה. בכל מקרה, אתה מקבל את הרעיון ...

Sherwood Botsford
2016-12-29 14:16:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הקישור לתמונת החבילה שלך נשבר, אז אני הולך להכליל.

אני עדיין מעדיף את חבילת המסגרות החיצונית שלי (קשה למצוא בימינו) אני אשמח לחיות עם הלירה הנוספת שיהיו כיסים ונקודות קשירה ומספיק מסגרת שאפשר לרתום אליהם.

  1. חבילות מסגרות פנימיות רבות כוללות רצועות דחיסה משני הצדדים. לפעמים אתה יכול למצוא כיסים שניתן לחבר על ידי הפעלת רצועות הדחיסה דרכם.

  2. הכנת קבוצה של פאנרים לחבילה שלך. קח זוג מכנסי ניילון מתים, תפר את האזיקים כדי להפוך כל רגל לתיק, וגזור לאורך החלק האחורי של המותניים והשאיר רצועה בגודל 6 אינץ 'סביב המפשעה. תפר את קצוות הגזרות כך שלא ייקרע.

  3. בשימוש: שים דברים בשתי הרגליים ושומר עליהם מאוזנים. שק שינה לא עובד טוב בשביל זה, מכיוון שהוא גדול מכדי להיכנס ברגל אחת, ואתה כנראה שאין שום דבר אחר באותו כמות / משקל. פריטי מזון עובדים טוב, אם בשקיות שלא יספגו מים. בקבוקי דלק הם גם בסדר. גרביים, נעלי מחנה, בגדים שונים ולא מגושמים.

  4. כשאתה אורז, תן לתיקי הברנש לעטוף מעל החבילה שלך לפני שתסגור את הכובע העליון. אבטח את נקודת האמצע של כל רגל לרצועת הדחיסה האמצעית.


חנויות בחוץ מוכרות את תיקוני רצועות הפלסטיק שתוכלו לתפור לאריזה שלך. שקול לעשות זאת בזהירות: לסטיצים יש לחץ עליהן, וכנראה ידלפו מיד לאחר החלת חותם על התפרים .שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...