שְׁאֵלָה:
האם יש חופים בחוף המזרחי (ארה"ב) בהם ניתן לחנות ללא היתר?
Laura
2012-01-25 05:05:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בכל קיץ יש לי רצון עז לצאת לקמפינג על חוף הים. עם זאת, גיליתי שהמקומות בקרבתי (לונג איילנד, ניו יורק, צפון ניו ג'רזי) לעיתים קרובות גם:

  • יש מספר מוגבל של אישורים / הזמנות שנמכרים במהירות או לדרוש מהחניך להיות תושב העיירה בה נמצא החוף, או

  • גובים יותר כסף ממה שאני מוכן לשלם (ראיתי אתרי קמפינג עולים תמורת 75 $ -100 ללילה, וזה קצת מגוחך בעיני).

האם יש חופים הנעים בין מיין לאמצע האוקיינוס ​​האטלנטי שבו אתה לא זקוקים להיתר או להזמנה באתר קמפינג בכדי לחנות שם בין לילה? המצב האידיאלי שלי הוא פשוט להקים אוהל על החול (או אם מזג האוויר מספיק טוב, אפילו לא להתעסק באוהל).

הערה: אני מדבר על קמפינג עם אוהל, ולא על "קמפינג" עם קרוואן / חניך או על השכרת בקתה. תחשוב לשכב על החול ולשחות באוקיאנוס כל היום, ואז כשהשמש מתחילה לרדת, להקים אוהל ולעשות מדורה. אם כי מדורות בדרך כלל אינן מורשות. ;) אני גם יודע שתאורטית יכולתי פשוט לאהוב אוהל על רצועת חוף מבודדת ולקחת את הסיכויים שלי, אבל אני מעדיף לא לקבל קנס או ציטוט.

אם אתה הולך קצת יותר דרומה אתה יכול לחנות על החוף באוורגליידס, וסביר להניח שיהיה לך את החוף לעצמך. יתושים ממש גרועים בקיץ. http://www.nps.gov/ever/planyourvisit/backcamp.htm
רק ראיתי שאין מחנה אוהלים במ.א. מכוניות בלבד על החוף. למצוא מקומות לינה בקמפינג סבירים על חוף ניו אינגלנד נשמע כמו אתגר אחד.
האם תוכל להבהיר מה תהיה מוכן לשלם? 75 דולר זה יותר מדי, אבל מה יהיה הוגן? עוזר בחיפוש.
@RussellSteen אני מניח שכל דבר פחות מ 75 $ ... אם כי אני מעדיף פחות מ 50 $;)
אמצע האוקיינוס ​​האטלנטי יהיו האסוריים ..
שתיים תשובות:
#1
+11
bmike
2012-02-02 05:12:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קמפינג פרטי מותר ונחמד ב האי Masonboro Island שנמצא צפונית לחוף קרולינה, צפון קרוליינה ודרומית לחוף רייטסוויל, צפון קרוליינה. אתה קרוב לציוויליזציה, אך אל האי ניתן להגיע רק באמצעות סירה המפחיתה את האוכלוסייה - במיוחד בימי חול ובעונת מחוץ לעונה. אני לא יודע אם אתה מחשיב את האמצע האטלנטי הזה מכיוון שזה יהיה די מהלך להגיע לשם מהצפון, אבל הייתי שם וזה מתאים לכל שאר הקריטריונים שאתה מפרט.

זה חלק מ שמורת המחקר לשפך האזורים הלאומי של צפון קרוליינה (NCNERR)

#2
+4
Faith Gonzalez
2012-09-05 23:18:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם הסתכלת באסטיג? זה רק דרומית לאושן סיטי, מרילנד.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...