שְׁאֵלָה:
מהו האוכל היעיל ביותר לטיול רגלי של 12-15 יום?
victoriah
2012-01-25 02:46:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בקיץ שעבר ביליתי 15 יום בטיולים עם החבר שלי, ב הפארק הלאומי שארק, שם אין מקומות להצטייד במזון נוסף.

נושא האוכל היה מרכזי חלק מתכנון מראש, מכיוון שגם למשקל היה חשיבות גבוהה. במבט לאחור, אני כבר יכול לזהות כמה טעויות שעשיתי, אך ברצוני לשמוע מאנשים אחרים המנוסים יותר בנסיעות ארוכות כדי שאוכל להיות יעילה אפילו יותר בפעם הבאה.

" יעיל "פירושו להיות רעב מדי בסוף היום תוך הוצאת כמות המשקל הנמוכה ביותר. חשוב שהאוכל יימשך השבועיים המלאים.

נניח שאין לי טעם בכלל ולא אכפת לי לאכול את אותו דבר חסר טעם בכל יום במידת הצורך.

הייתי טוען שבשביל טיול רגלי של 12-15 יום בכל מקרה לא תצטרך למלא את כל צרכי האוכל שלך - פשוט הצטייד בכמות מספקת של קלוריות כדי להחזיק אותך במהלך היום. לא צריך תזונה בריאה ומאוזנת לטיול.
ככה אני מתכוון ב"צרכים למזון ": מספיק כדי להרגיש בסדר בסוף היום, אין צורך לאכול מספיק סיבים או ויטמינים או כל דבר אחר.
בטיול שייט אחד לקחנו כמה נקניקיות קיץ. פרוסה בעובי של סנטימטר תמשיך אתכם די הרבה זמן, וסביר להניח שהם לא ילכו רע.
`ולא אכפת לי לאכול את אותו הדבר חסר טעם בכל יום במידת הצורך '<- זה מעציב אותי. אם אתה סובל, אתה עושה את זה לא בסדר;) - כשיש לך את האוהל שלך, את הסיר שלך על הכיריים, וצופה בשקיעה, מי רוצה חסר טעם? אתה רוצה סימפוניה של טעם עם הנפילה האחורית הזו. טעים לא צריך להיות כבד.
אחרי הליכה של 25 ק"מ ביום הכל טעים גורמה :)
שאלות אלו קשורות קשר הדוק ל [רשימה של מאכלים מתאימים לטיול ארוך] (http://outdoors.stackexchange.com/questions/1609/a-list-of-suitable-foods- לטיול ארוך)
משקל אני לא הדאגה היחידה - בתפזורת נכנס לתוכו בעת אריזה למשך 14 יום. אתה זקוק למזונות קומפקטיים ובעלי אנרגיה גבוהה. התמקדו בשומן עתיר חלבונים. קל להעמיס על פחמימות כמו אוכל מיובש וקליל מבוסס כמעט תמיד על פחמימות. יחס גבוה מדי של פחמימות ישאיר אתכם תחושת רעב גם אם אכלתם מספיק.
רלוונטי [XKCD מה-אם?] (Https://what-if.xkcd.com/126/) מסתבר שחמאה היא האוכל הקלורי / קילו הצפוף ביותר.
+1 לסרק. הייתי שם בטרק של 12 יום וזה היה מדהים. גם קשוח. :)
קראתי איפשהו שאנשים שהולכים לטפס על ההימלאיה אוהבים לאכול את מאדים של M&M ומרקים מיובשים. אבל אני מניח שאתה יכול גם ללכת עם Hardtack.
חמאת בוטנים היא בעלת צפיפות קלורית טובה (6 קלוריות / גרם), נשמרת היטב, אורזת בקלות, מכילה פחמימות, שומן וחלבון, ללא סוכר, טעימה, ואפשר לאכול מהסיר בכף.
@victoriah 25 ק"מ ביום: o אתה נשים על?
@rootTraveller האה לא, אני בעצם סופר אישה עצלנית שמנה. אבל הליכה למרחקים ארוכים זה די קל אם אתה שם לב לזה. רק החלקים בעליות הם קשים.
@victoriah אנסה כמיטב יכולתי לעורר ממך :)
אגוזים וזרעים; לחם קשה, צפוף ודגן מלא; גבינה קשה ושמנה; סלאמי קשה ושמן. הוסיפו פלפלים ירוקים טריים, אבוקדו, ביצים מבושלות, ואפילו תפוחים ... בימים הראשונים. (בכל מקרה אתם הולכים לשאת מים; יכול גם לשאת חלק מהם כאבוקדו או פלפל.) השאירו את הסירים והמחבתות הביתה - הביאו סיר אחד קטן מאוד משקל או כוס אלומיניום גדולה, יותר ככלי כללי מאשר בישול יומיומי. אין עד כמה סירים שמשמעותו אוכל ומשקל טוב יותר (משקל) ופחות זמן בישול וניקוי. שתו הרבה מים טובים, חמים או קרים. דלג לגמרי על ארוחות עירוניות של חיקוי מיובש - תחשוב איכר.
אם לא אכפת לכם לאכול את אותו הדבר כל יום, שילוב של אגוזים בקרניים, עתירי שומן כמו אגוזי פקאן או אגוזי מלך, ופירות יבשים הם ארוחה שלמה. אם אתה הופך את בשר בקר לקצף בעצמך אתה חוסך סכום כסף טוב. יש בערך תשואה של 60% לפי משקל.
שבע עשרה תשובות:
#1
+74
Russell Steen
2012-02-01 05:27:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מזון מיובש הוא המפתח. מים שוקלים הרבה.

ארוחת בוקר - כל וריאציה על שיבולת שועל. אתה יכול להכין בעצמך או לקנות ארוחות ארוזות מראש.
ארוחת צהריים - חמאת בוטנים בקשיח קשה. (הזכרתי מים?)
ארוחת ערב - כל ארוחה מיובשת תעשה. השתמשתי במזווה של הר הבית וגם של תרמילאים.
חטיפים - אני מעדיף חטיפי קליף וחמאת אגוזי ג'סטין לקבלת משקל / קלוריות / פשרה טובה. חטיפי לונה הם יותר קלוריות לאונקיה אך (IMO) טעימים.

ללא ספק גורם המשקל הגדול ביותר במזון הוא מים. אם אתה יודע שבמסלול שלך יהיו מים, קח מינימום. הגעתי רחוק עד לשאת רק ליטר אחד (חירום) ולשתות מבקבוק 0.5 ליטר אותו אני מעקר בעזרת סטריפן או מטהר אחר. למותר לציין, אתה צריך להיות די מוזנח, כי אין לך מים זה נושא עצום.

שנית, ארוז מחדש את כל האוכל שלך. גם עם ארוחות מיובשות אתה יכול לחתוך אונקיות על ידי אריזה מחדש של כולם לזיפלוקס.

השתמש בכיריים קלות מאוד של &. הרבה מטיילים נשבעים על פי שיטת פחית הבירה כאן, אך לדעתי רקטת הכיס של msr היא בסדר. אבל אם אתה באמת רוצה לחתוך אונקיות, לך עם הפחית.

אני משתמש בפסגת שלג .7 ליטר כוס טיטניום לכל הבישולים שלי.

קבל חזיר טיטניום. יחס משקל נהדר.

חרגתי קצת מעבר לאוכל לכל תוכנית האכילה, אבל אני מקווה שזה יעזור.

אני אף פעם לא נושא או מטהר את המים שלי, במקום שאני מטייל בהם זה נקי לגמרי, אז זה לא שיקול עבורי, אבל כנראה עבור מטיילים אחרים שמוצאים זאת זה יהיה אני מניח: D
@victoriah - זה יהיה מדהים והלוואי שיכולתי. אחרון שקראתי אין מקום בארה"ב שאין לו פוטנציאל לג'יארדיה. בעלי חיים מבויתים, כולל הפופולריות המוגברת של טיולים עם כלבים, ברחבי ארה"ב הפיצו את הפרוטוזואה הזו כמעט לכל זרם בארה"ב. עכשיו זה לא אומר שאתה * לא יכול * להיות בר מזל בארה"ב ששותה מים לא מטופלים, רק שזה לא רעיון טוב כאן.
ארוחות ערב מיובשות יקרות במיוחד עבור מה שאתה מקבל. שקול לקנות או להכין בעצמך ירקות / בשרים מיובשים ולהשתלב עם קוסקוס.
@CoreyD - הם יכולים להיות. אבל על ידי מכירות קניות וכאלה אני יכול בדרך כלל להוריד את זה ל -6 דולר לארוחה. אתה יכול לעשות יותר זול על ידי התייבשות בבית, אבל 6 $ לארוחה זה פחות ממה שרוב האנשים ממוצעים במזון ולכן אני לא בטוח שהייתי קורא לזה "יקר מאוד".
@RussellSteen אתה מניח שאתה מתמלא לאכול אחד מאלה, וזה לא בהכרח המקרה עבור אנשים בקילומטראז 'גבוה.
@CoreyD - זו רק הניסיון שלי, אני לא מניח כלום. אני עושה טיולים בקילומטראז 'גבוה וזה עובד בשבילי ואני אוכל 4 עד 5 קילוגרמים ביום במהלך הטיול. לאנשים שונים יהיו צרכים שונים של קלוריות, וזה נושא נפרד לחלוטין. אנו קונים את האוכל שלנו על פשרה של עלות + זמן לעומת קלוריות, משקל והכנה נדרשת במחנה. ארוחות מיובשות בהקפאה לארוחת ערב מהוות פשרה טובה עבורי ואינן מניסיוני, "יקרות" במיוחד, אפילו פחות מכך כשאני מקדיש את הזמן שלי לבילוי של התייבשות בבית.
@CoreyD - הנה דוגמה. אנו מתמלאים במהלך המכירות ולכן בדרך כלל משלמים 60% מהקמעונאות. אשתי ואני נשא את זה. גם ללא המכירה מדובר על שתי מנות כל אחת במחיר של 6 דולר. עם זאת אנו מבצעים קניות, ולכן בדרך כלל אנו משלמים רק 7.2 דולר, או 3.60 דולר כל אחד עבור שתי מנות, כך 1.80 דולר למנה. 1.80 $ למנה זה פשוט * לא * יקר במיוחד. http://www.rei.com/product/768688/mountain-house-beef-stew-4-servings. יש אנשים שאוהבים לעשות את כל ה"הכין לעצמך את דבר האוכל ". זה מגניב, ואני מכבד את זה. אבל בואו לא נאפיין את האפשרויות האחרות.
מחיר הקמעונאי המלא של @RussellSteen על אלה הוא מגונה במקצת. $ 12 עבור 1050 קלוריות הוא יקר יותר ממקורות האנרגיה היקרים ביותר כמו וופלי האני סטינגר ודברי ג'ל האנרגיה Gu. הארוחות המיובשות בהקפאה הגיוניות עבור חלקן, אבל אתה צריך להבין שאתה לא מקבל הרבה על מה שאתה משלם.
@RussellSteen: * לאחרונה קראתי שאין מקום בארה"ב שאין לו פוטנציאל לג'יארדיה. בעלי חיים מבויתים, כולל הפופולריות הגוברת של טיולים עם כלבים, ברחבי ארה"ב הפיצו את הפרוטוזואה הזו כמעט לכל זרם בארה"ב. * שקר לגמרי. מידע נוסף כאן: http://www.lightandmatter.com/article/hiking_water.html
@BenCrowell - http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10737847 הסיכון הוא מינימלי, ולכן אמרתי 'פוטנציאל', אך הסיכון קיים וכדי לכנות את טענתי כ"שגוי "זה היפרבול. היו מקרים מאושרים של ג'יארדיה במדינה האחורית. כמו כן, ג'יארדיה היא לא הטפיל היחיד שיש שם. כמי שעבר באופן אישי דיזנטריה אמובית ממים כפריים מזוהמים בגב ... זה לא משהו שאני מוכן להסתכן איתו גם אם הסיכויים קטנים. השימוש בפילטר הוא הרבה פחות טרחה מאשר התקף אחר של * זה *.
@RussellSteen - ניתן לשתות את המים שלא מטופלים בפארק הלאומי קרחון במונטנה. אני גר בצד של קנדה ושותה את המים מהנחלים והנחלים באזור כל חיי.
IMO בר הלימון לימון הוא הטעם היחיד למאכל
האם חמאת בוטנים * מציעה יתרון כלשהו על פני בוטנים רגילים?
ארוחות מיובשות של @CoreyD הן [1.45 אירו לחבילה באמזון] (http://www.amazon.de/Knorr-Spaghetteria-Funghi-Pasta-Pilzsauce/dp/B00623OQ2W). אני לא יכול לבשל לעצמי בשביל הכסף הזה.
#2
+43
Ben Crowell
2013-03-31 07:58:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הרבה אנשים פרסמו תשובות בהן נאמר מה הם אוהבים לאכול. עם זאת, ה- OP שאל שאלה מאוד ספציפית, והיא: "מהו האוכל היעיל ביותר לקחת לטיול רגלי של 12-15 יום? [...] נניח שאין לי טעם בכלל ולא אכפת לי אוכלים את אותו הדבר חסר טעם מדי יום במידת הצורך. " היא קבעה במפורש שהקריטריון היחיד שלה הוא יעילות.

לפי קריטריון זה, ישנה תשובה מוגדרת מאוד לשאלתה, והיא צריכה להביא אוכל שמורכב משומן בלבד. לשומן צפיפות אנרגיה של 9 קק"ל (37 ק"ג) לגרם. זהו קירוב די טוב לכל השומנים. אם אתה מחפש סביב מזון טהור שומן ובתוכו מעט מאוד מים, בעצם כל מה שתמצא זה שמני בישול כמו שמן זית. לשם השוואה, גרנולה היא כ- 3 קק"ל / גרם (12.5 ק"ג / גרם), שיבולת שועל 2 קק"ל / גרם (8.4 קג"ג / גרם), עוגיות 6 קק"ל / גרם (25 קג"ג / גרם). כך שעל פי הקריטריונים המוצהרים, OP צריכה להכניס כד שמן זית גדול לאריזתה.

אם אתה משתמש בקלוריות לליטר כנתון הכשר שלך, אתה מקבל בערך אותה תשובה: שמן בישול. הסיבה לכך היא ששמן צפוף בערך פי שניים מרוב המאכלים שבאמת תרצו לאכול.

האם אני ממליץ על תזונה של שמן זית טהור לטיול תרמילאים של שבועיים? כמובן שלא, אבל זה רק מראה שה- OP צריכה לקבוע קריטריונים מציאותיים יותר. לא רק שאדם כלשהו יהיה אומלל בתזונה זו, אלא שפחמימות משמשות כחומר התחלה לחילוף החומרים בשומן. גוף האדם לא יכול לעכל שומן בלי שיש לו גם פחמימות. ללא כל פחמימות, אתה חולה בקטוזיס. ראה, למשל, McArdle, תרגיל פיזיולוגיה: אנרגיה, תזונה וביצועים אנושיים, 1986.

נקודת התחלה טובה בקביעת קריטריונים מציאותיים יותר תהיה החלטה על איזון כלשהו של שומנים, פחמימות וחלבון. המלצה סטנדרטית היא כ -50% מהקלוריות מפחמימות, 35% משומן, 15% מחלבון.

זו דוגמה טובה מדוע אני אוהב פיזיקאים. טעים, יותר בישול שמן!
חמאה עשויה להתקרב גם למיטבית.
הייתה לי אותה מחשבה;) במקום שומן טהור משעמם, יש לי ניסיון טוב עם נקניקיות מיובשות כמו סלמי. אבל בטח תרצו גם קצת לחם עם זה. עם זאת, יש כמות נכבדה של בקתות ממש מחוץ לסרק, בהן תוכלו להצטייד במזונות שונים, כמו פסטה וכו '.
חשבתי ששמן זית הוא בהחלט דחיפה טובה אבל לא יכולתי לדמיין שמישהו ישרוד עליו בלבד. מה דעתך על חמאת בוטנים, 5.8 קלוריות / גרם, 50% שומן, 20% פחמימות, 25% חלבון. משמש (עם כמה תוספים) על ידי ארגון הסחר העולמי בכדי להקל על הרעב.
רק תביאו בוטנים ... הם בסביבות 60-70% שומן טהור, וטעים. :)
קטוזיס הוא דבר טוב, שאין להימנע ממנו. ראה [האמנות והמדע של חיים דלים בפחמימות] (http://smile.amazon.com/dp/B005CVV2AE)
שומן טהור יהיה היעיל ביותר רק אם תצליחו לעבד את כל זה, מה שאני חושד שלא. ב- * המסע הגרוע ביותר בעולם * כתב שרי-גארארד "הדרישות [הקלוריות שלנו] מחושבות לספיגה מוחלטת של כל מוצרי המזון: אך בפועל, על ידי הוכחה חזותית, זה לא מתקיים: זה בולט במיוחד מקרה של שומנים, שכמותם לא התכלה על ידי גברים, סוסי פוני ולא כלבים. "
#3
+31
Adam Matan
2012-03-13 11:21:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אורז.

אם יש לך מים טריים (או מטוהרים), כמות אורז קטנה להפליא תספיק למשך 14 יום. טיילתי ב- קורדילרה ריאל במשך 12 יום, ואורז היה האופציה הסבירה היחידה מבחינת משקל. סט תבלינים קטן - במיוחד מלח ופלפל - משפר את טעמו בצורה דרמטית.

אם אינך רוצה לאכול את אותו אוכל במשך 14 יום, קח סוגי אוכל אחרים (למשל פסטה) ואכל אותם בימים הראשונים, כך שתישא משקל סביר לאחר מכן.

אפשר להכין אורז גם טעים בקלות! שעועית שחורה מיובשת לא משקל רב ומוסיפים קצת טעם. אפשר להוסיף כל מיני תבלינים שגם לא משקלם הרבה. גבינת אבקה היא תוספת טובה גם כן. כחלופה, הקוסקוס טוב ומשקלו דומה.
אני לא יכול להמליץ ​​על אכילת אותו אוכל במשך תקופה כה ארוכה, לא מניסיון אישי ולא ממה שאני יודע על תזונה - במיוחד לא אורז. אולי זה עבד עבור אדם, כנראה שלא אעשה זאת לרוב.
@PaulPaulsen בטח, אתה צריך לגוון את צריכת המזון שלך, אבל אורז הוא מרכיב בסיסי טוב.
אורז אינו אופטימלי מכיוון שהוא דורש זמן בישול ארוך יחסית, ולכן צריך לשאת יותר דלק. קוסקוס למשל לא חייב להיות מבושל, פשוט השרו אותו במים חמים והמתינו כמה דקות (עם כיריים כבויות).
@fgysin נכון, אבל כמה הערות: 1. בישלנו מרק מדי יום כדי להתייבש ולחמם את עצמנו, ולכן בכל זאת סחבנו הרבה (ליטר לאדם אם הזיכרון שלי משרת אותי). לא הצלחת להחזיר שום קוסקוס בשנת 2004 בבוליביה, ו -3. באזורים מסוימים הבישול נעשה באמצעות עץ מקומי, ללא כיריים.
שעועית ואורז! אתה יכול להשרות את השעועית אם אתה רוצה, אבל זה לוקח זמן. אחרי שהתאמנת אני לא חושב שאפילו תבחין בעקביות שעועית שעווה שכן סביר להניח שתחרוש לזרוק כל דבר שיש בו קלוריות.
Couscous is certainly 'optimal' - I've seen someone do 3+ weeks on couscous with flavour packs. He was covering big daily distances but he commented to me that he never wanted to see couscous again after the walk :-)
#4
+22
Noam Gal
2012-01-25 03:09:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני יכול להציע את שגרת אוכל הטיולים האהובה עלי ביותר, אך לרוב היה לי רק למשך 4-5 ימים, בין אספקה ​​חוזרת.

 • קוואקר קוואקר לארוחת בוקר (בדרך כלל שתי חבילות עם אבקת החלב , הוסיפו מים קרים לכל חבילה).
 • 3-4 חטיפים במהלך היום (2 סניקרס, 2 M&Ms, לפעמים גרסאות אחרות כמו חטיפי צוק או חטיפי שיבולת שועל).
 • גדול טורטיה עם גבינה צהובה ופרוסות פפרוני לארוחת הצהריים.
 • 1 ארוחה ליפטון (תוצרת Knorr) של פסטה עם רוטב, או אורז, אבקת פירה בתערובת וטונה בשקיות (יעילה יותר מפחיות מבחינת משקל) לארוחת ערב, גם בטורטייה.

התערובת הזו החזיקה אותי זמן רב, אבל כמו שאמרתי, מעולם לא סחבתי עלי יותר מחמישה ימים של אוכל.

הייתי ממליץ גם על משהו בסגנון זה. שפע של פחמימות במהלך היום כדי לשמור על המשך, ארוחות בעלות שומן גבוה יותר בשעות הלילה בכדי לשמור על סבלנות בזמן השינה. אל תשכח את החלבון כדי להאכיל את השרירים שלך.
מים קרים בקוואקר? קח 10 דקות וחמם מים לקפה ושיבולת שועל חמה. היום שלך יהיה יותר נחמד בשבילו.
בדיוק סיימתי טיול ארוך, אוכלת שתי חבילות שיבולת שועל בכל בוקר. קַר. אני מודה שבשני בקרים קרים במיוחד היה לי אותו עם מים חמים, וזה היה נחמד. אבל לא הייתי רוצה לשאת את הדלק הנוסף כדי שאוכל להרתיח יותר מים מדי יום. אני מניח שזה עניין של טעם. אבל אני עדיין מצביע בעבור שיבולת שועל קרה, באופן אישי.
מים קרים, שיבולת שועל ואבקת חלב, דאגו לנסות לפני שתתחילו לטייל, יתכן שלא תיהנו מזה ...
#5
+13
Kevin Krumwiede
2015-02-18 08:16:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מבחינה היסטורית, הרבה coureurs de bois שרדו ב- pemmican, תערובת של שומן מוגש, בשר מיובש ופירות יבשים עשירים בוויטמין C. זו כביכול ארוחה שלמה מבחינה תזונתית ומסוגלים לקיים אותך לאורך תקופות ארוכות של פעילות מאומצת. שומן מח אמור להיות הכי מזין והכי פחות מתקלקל, אבל כל שומן שמופק ביסודיות יעשה לטיול קצר. תוכל למצוא מתכונים רבים ושונים ברשת.

הטעם לא היה נהדר. השומן נטה להתערער.
זוהי תשובת המשך נהדרת ומעשית בתגובה לתשובה המילולית מאוד של @Ben Crowell.
הוספת תשובות אחרות ותגובות מהניסיון האישי: תרצה שיהיה לך הרבה מים אם אתה הולך עם אוכל יבש ומזין מאוד, או שיהיה לך כאב בבטן בלשון המעטה.
#6
+12
Sherwood Botsford
2013-04-01 20:03:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

התשובה של בן לעיל טובה. הלוואי שיכולתי לתת לו יותר מאשר קליק אחד בלבד.

כללי אצבע: פחמימות וחלבונים מריצות 3.5 עד 4 קלוריות לגרם. שומנים מריצים 9 קלוריות לגרם.

בעבודה קשה, במיוחד במזג אוויר קר, אתה יכול לסבול הרבה שומן בתזונה.

בעת תכנון מזון לבני נוער, חשבתי ש 4000 קלוריות ליום. זה מספיק לימים עם 8-9 שעות עבודה ביום. (גרעין די קשה בהשוואה לשימוש הפנאי ביותר.)

עם דיאטה של ​​40% שומן, כל מאה גרם מזון מספקים 40 * 9 + 60 * 4 = 360 + 240 = 600 קלוריות. אז זה ייקח 700 גרם מזון ליום - בערך קילו וחצי. הארוחות שלנו נטו להיות נמוכות יותר משומן מזה, וכלל אצבע גס היה 2 ק"ג משקל יבש לאדם ליום. זה אפשר דברים כמו גבינה וחמאת בוטנים שיש בהם אחוז מים בינוני, אך יש בהם גם שומנים.

שני קילו ליום פירושו שהמצרכים לטיול של 15 יום הם 30 ק"ג. עם האופציה העשירה בשומן (המון אגוזים, הרבה שמן בישול) באמת אין לעקוף את זה.

אז, כמו שאחרים ציינו, אתה צריך להדליק את שאר הציוד שלך, ולמזער את המשקל הטפילי (אריזה) של האוכל שלך.

אם אתה עושה טיולים לעיתים קרובות, הגדר את האוכל שלך בסדין אלקטרוני. היה לי אחד שבו חשבתי על המשקל / הנפח למנה, היה לי קבוע למספר האנשים בטיול, קבוע אחר לסוג הטיול, והגיליון האלקטרוני יבין את משקל האריזה / נפח לכל דבר. זה הופך את העניינים לקלה יותר כאשר אנו אורזים למסע של 30 איש למשך 3 שבועות במים הפראיים של צפון ססקצ'ואן.

אחד בצד: חבילת מסגרות חיצונית קלה בהרבה בעת טיפול רב במשקל. הם נוטים להיות רחבים ושטוחים יותר, לכן הקפידו על העומס קרוב יותר למרכז המסה שלכם. עם זאת, הם PITA אמיתיים במדינה מברשת, שכן הרוחב הנוסף והפינות החשופות תופסות.


בתגובה לבקשה, הנה הקישור לגיליון האלקטרוני של התכנון שלי:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1zruHUUSo3DKYsPLbBe6PKTI35PIXRgKIrsEZsjJ7TU4/edit?usp=sharing

תאים ירוקים מלאים על ידי נוסחה.

לגיליון 4 כרטיסיות:

 • כביש
 • ציוד (אני יכול לספק, זה חומר שיש לי נוסף שיכולתי לרשרש לאחיין שלי)
 • תפריט
 • רכיבים.

עליך להיות עקבי בשמות המשמשים בכרטיסיות תפריט וחומרי גלם, או שה- VLOOKUP לא פועלים.

אם ברצונך לשנות את הכמות, השתמש בכרטיסיית המצרכים ושנה את גודל ההגשה.

אתה יכול להעתיק ולשנות.

תרחיש: האחיין שלי טס מהמזרח לעשות טיול איתי. הוא היה בן 19, כשיר וכ -140 קילו. אני בגודל הלא נכון של 65, לא בכושר, והייתי 175 פאונד. החבילות שלנו היו 40 קילו כל אחת.

מדבר וילמור משתנה בשטח ובאקלים. שלג יכול לקרות בכל חודש בשנה. שבילים הם בעיקר שבילי סוסים. אין גשרים. הרבה מעברי נחל מתחת לקו העץ, וביצות במעברים. אתה פשוט חי עם רגליים רטובות. המסלול שלנו היה בערך 1/3 כבישי עצים ישנים של חצי מאה, שביל סוסים שלישי, וביצה שלישית, וזמן מעל קו העצים. עברנו כ -120 ק"מ תוך 6 ימים.

חילקנו את ארוחת הצהריים לשתי ארוחות צהריים, בדרך כלל בהפרש של כ -3 שעות. עלינו על המסלול בסביבות 8, נאכל ארוחת צהריים ראשונה בשעות 10:30 עד 11, וארוחת צהריים שנייה בסביבות השעה 2:00. היינו חונים בין 6 ל -7. השנה היו שריפות כבדות בב.ס. ואור השמש נע בין צהוב לכתום. לפעמים תצוגות אבדו בעשן במרחק של פחות מקילומטר.

אני מציין זאת כדי לתת הקשר לרשימת הציוד שבגיליון האלקטרוני המקושר, וכדי שתוכל להתאים את הכמויות לרמת הפעילות שלך.

האם היית מוכן לשתף את הגיליון האלקטרוני שלך? אולי ספק קישור לגיליונות של גוגל ?? :)
#7
+12
Camden
2013-01-26 01:07:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עשיתי טיול של 272 מייל דרך הרי המסורת וזו הייתה הדיאטה שלי (שעבדה לי טוב):

2-3 חבילות שיבולת שועל בבוקר - תערובת שבילים כחטיף
ראמן עליון עם אבקת צ'ילי לארוחת צהריים
ואז אורז או פירה עם כמה תבלינים מעורבבים לטעם כמו שום, עשבי תיבול, חמאה, קינמון וכו '...

אורז, פירה , חלב מיובש ושיבולת שועל הם המאכלים הקלים ביותר שאתה יכול להביא.
אורז חום הוא בריא יותר גם לבן.
הייתי צריך להכניס את כל המזון שלי מכיוון שלא הייתה אספקה ​​חוזרת אבל השתמשתי במי פילטר קש לכל צרכי המים שלי (עבד נהדר).

חטיפי צוקים וסניקרס או M&M שניהם מכינים חטיף נהדר אבל הם במשקל אם אתם מודאגים מכך.

כמה ימים לטיול של 272 קילומטר?
#8
+10
Shawn
2012-03-11 04:20:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בוטנים אמינים טובים "(GORP), או תערובת שבילים:

תערובת שבילים היא שילוב של פירות יבשים, דגנים, אגוזים, ולפעמים שוקולד, פותח כמזון חטיפים שאפשר לקחת אותו לטיולים בחוץ.

אני משלב בוטנים וצימוקים עם אבקת צ'ילי, וזה ממלא באופן מלא את רוב צרכי החטיף שלי בזמן הטיול.
-1 תשובה לגמרי לא יצירתית. בנוסף 15 יום של GORP? קדימה בן אדם . . .
@JimBeam אה בבקשה. אני לא מציע 15 יום מזה. בנוסף, יצירתיות היא לא המטרה כאן. תשובה נכונה שווה יותר מתשובה יצירתית. אם אתה רוצה לבקר את תשובתי, אמור שזו אינה שלמה, שהיא צריכה להזכיר יותר מאופציה אחת. או לומר שזה לא עונה על השאלה המקורית. אני מסכים שהתשובה שלו היא לא התשובה הטובה ביותר, אבל אני חושב שהתגובה שלך גרועה בהרבה מהתשובה שלי.
בוטנים היא תשובה די טובה ל"יעילים ביותר ".
#9
+9
joran
2013-03-26 16:40:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תאריכים הם הטובים ביותר. טעים, בריא ועמיד. בשילוב עם חלב אני יכול להמשיך להמשיך במשך שבוע בלי שום דבר אחר. לא פלא שהשילוב הזה הוא המועדף על נוודי המדבר.

אני מסכים. תמרים הם אוכל טבעי מאוד צפוף בקלוריות, שבדרך כלל סופר טעים בזמן שביל. כהערה צדדית, נסה לשנות את הדיאטה שלך. אם כל מה שאתה אוכל זה פירות יבשים, בסופו של דבר תקבל את הריצות.
נראה שהתאריכים נכנסים לכ -2.75 קלוריות / גרם. אפשרויות אחרות מגיעות בקלות ל -4 קלוריות / גרם. אלא אם כן ישנם תאריכים סופר יבשים?
#10
+6
xpda
2012-01-25 03:29:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני הולך עם כמה ארוחות מיובשות מה Mountain House ליום ובודק את הקלוריות לאונקיית חטיפים ואוכל אחר שאני קונה. כולם עושים זאת אחרת. נשאתי אבטיח בעבר. מצאתי שזה מעט לא יעיל.

נשמע כמו התקופה שסחבנו שתי עופות צלייה (קטנים) לעוף פחית לימון / בירה. זה לא יצא כל כך טוב.
אבטיח? O_o מי שאמר שהאדם התפתח היה בעל רגע פנים;)
#11
+5
Henrik
2015-02-23 14:59:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שומן, שומן ושומן.

אם אתה הארדקור, אתה יכול להשיג מוצרים כמו: Naturlig energi til heste זה אמנם מוצר דני, אבל הוא 99 , 5% שומן צמחוני טהור באבקה, ריח / חסר טעם. די מגניב להוסיף לאוכל שלך, אתה מקבל את הצפיפות הגבוהה ביותר של קלוריות וזה פשוט נמס בהר שלך, בלי טעם.

#12
+5
K2Chris1983
2015-02-25 22:02:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בשבילי זה הכל על התייבשות.

אוקי, 12-15 יום ללא אספקה ​​מחודשת? אני מאוד ממליץ לך לחקור את הסביבה של המקום הזה שאתה הולך אליו. כמו לדעת שאספקת המים שלך נמצאת (מעיינות, נחלים וכו ') כך שאינך אורז כבד. לגלות אם אתה יכול לקבל שריפות במחנה כי אל תבזבז את הדלק שלך אלא השתמש בו ביום גשם. תבין את מזג האוויר, זה יגיד לך כמה ציוד אתה באמת צריך. ארזו גם כמה שיותר קל! אתה צריך להפחית את חבילת הווייט שלך כדי לנטרל את משקל המזון!

אתה יכול לעשות הרבה התייבשות בבעלותך! יש אתרי אינטרנט בחוץ שנותנים לך צעד אחר צעד כיצד לעשות זאת, וגם מפחיתים את הווייט. יש לי את מייבש המזון של Nesco FD-75A שעבד טוב מאוד לאורך השנים. קניתי גם ספר מ- Backpackingchef.com שנפרט על תנורים, בישול, אריזת הארוחות שלי, תכנון, מלאי וכו '... החלק הכי טוב שיש בו הרבה מתכונים טובים!

אתר נוסף לבדיקה הוא thebackcountrychef. com (שונה מכתובת האתר שלמעלה) עם מידע על קלוריות אנרגיה ליום, ארוחות וכו '. אני ממליץ מאוד לצפות בסרטונים ב- YouTube על ידי OnlyTheLightest כדי לעזור להפחית את הווייט בחבילה שלך. כמו כן באתר הרמוני האוס פוד יש הרבה מאכלים מיובשים כבר. אתר טוב לרכישת אספקה ​​לטיולים של הרגע האחרון.

כמו כן, אין דרך נכונה לתרמילאות, שנים שחיות על דרך שביל האפלצ'ים.

מעניין. לא עלה על דעתי אפילו לשקול טיולים במקום בו אין לי גישה יומית למים. ברדיפותי הרגילות (ווילמור מדבר, אזור הבילוי רוקי קלירווטר) אנו בדרך כלל חוצים נחל כל שעה בערך. בנחל האלמוגים, העולה לכיוון מעבר איוב, אנו חוצים את הנחל 22 פעמים במרחב של 3 מייל. תמיד הצלחתי לברוח רק באמצעות בקבוק פופ 1 ליטר ישן.
תוספת 3 שנים אחר כך: קיץ 2018 עשיתי טיול ונגמרו לי המים מעל קו העץ. בנוסף לבקבוקי המים שלנו, היה לנו בקבוק של 2 ליטר. חלף בסביבות השעה 14:00. עכשיו אני נושא בקבוק של 2 ליטר לאדם, ולכלב יש ליטר באריזה. אם אנחנו לא עוברים את קו העץ, אנחנו נושאים אותם ריקים.
#13
+4
helm
2015-03-23 18:29:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לאחרונה, משקאות תזונתיים העונים על דרישות התזונה המלאות של מבוגרים (שיעור אופטימלי של פחמימות, חלבונים, שומנים ומזינים אחרים) נמצאים בעלייה. תרמילאים הם ככל הנראה לא קהל היעד, אך את הצרכים שלהם צריך לשרת די טוב על ידי הטלטולים הללו.

מותגים פופולריים הם Soylent (ארה"ב בלבד) או Joylent (מבוסס אירופה אך משלוח ברחבי העולם).

באופן אישי, ניסיתי את ג'וילנט ואני עדיין שותה אותו מפעם לפעם, במיוחד אם אני זקוק לאנרגיה מהירה לאחר העבודה לפני שאני הולך לחדר הכושר, אבל אין לי זמן לבשל. זה לא פיצוץ קולינרי, אבל אני חושב שזו לא תהיה בעיה גדולה לחיות מזה שבועיים, במיוחד אם תוסיף פירות יבשים למגוון כלשהו.

זה בערך 2100 קק"ל לשקית של 600 גרם, אז למשך 10 ימים, בהנחה שאתה זקוק ליותר מ- 2100 קק"ל בגלל התרגיל הקבוע, תהיה בסביבות 10 ק"ג. זה עומס לא מבוטל, אך משמעותית פחות משקל יתאפשר רק עם דיאטה מרוכזת הרבה יותר בשומן. מלבד האבקה עצמה, אתה זקוק רק למים ולשייקר מפלסטיק. אין צורך באש. כל עוד יש לך גישה למים מתוקים, השימוש באותו שייקר כל הזמן לא אמור להוות בעיה (אם אתה מנקה אותם כמו שצריך).

באופן מציאותי, לא הייתי חי מהדברים האלה לבד, אבל לטיול הארוך הבא שלי אני מתכנן לכסות ג'וילנט כמחצית מצרכי האוכל.

#14
+4
ab2
2015-08-11 18:54:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ה"אוכל "היעיל ביותר שאתה יכול לשאת הוא שומן בגוף שאתה יכול להרשות לעצמך לאבד. בימינו הצעירים יצאנו לטיולי תרמילאים של 12 עד 14 יום, עם תזונה מגוונת בהרבה ממה שהוצע בתשובות האחרות. לקחנו ארוחות בוקר וארוחות מיובשות, לחם, גבינה, חמאה, חזיר פרוס, שוקולד, אגוזים, פירות יבשים, מיץ תפוזים קפוא (פחית אחת של 6 גרם ליום-יומיים), בקבוק שמפניה 1/2, קטן פחית פטה כבד ופחית זיתים. חשבנו שאנחנו מורידים 5 עד 7 קילו ליחידה במהלך הנסיעה. טיילנו במדינה שיש בה שפע של מים טהורים, אם כי מאוחר יותר לקחנו מטהר מים באוסמוזה הפוכה. גם אנחנו לא היינו חזקים במיוחד. המותרות היו הרבה יותר חשובות להנאה מהטיול מאשר הנטל של המשקל העודף הצנוע שלהן.

#15
+4
gerrit
2016-05-24 21:06:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני אוהב לאכול את Knorr Spaghetteria. אני לא יודע אם זה הכי יעיל מבחינה אנרגטית, אבל זה הרבה יותר יעיל מארוחות מיובשות בחנויות בחוץ במחיר!

באמזון הם מוכרים ב 1.45 € לחבילה. חבילה מתפרסמת כארוחה לשניים, אך היא לא - זו ארוחה לאחת. אבל 1.45 אירו לארוחה זה לא רע בכלל.

נהגתי להביא חמאת בוטנים, אבל אני לא טורח יותר. אני פשוט מביא בוטנים. הרבה מאוד כאלה. קל יותר לנשיאה, קל יותר לאכילה.

מלבד זאת, אני אוכל hardkeks, פירות יבשים (מנגו, פפאיה, תות ואננס), שוקולד, שיבולת שועל עם צימוקים וסוכר.

#16
+2
Jo Kealoha
2015-04-04 01:17:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

טיילתי רק בהוואי בטיולים ארוכים של ימים רבים אבל אני יכול להוסיף:

 1. גרנולה של GORP, אוריאו, צימוקים, בוטנים. יכול להחליף מ '+ מ' לארוחות האוריאוס
 2. ארוחות מיובשות על ידי Mountain House, או BP Pantry וכו 'להביא תבלינים לפי הטעם.
 3. כל פרי מיובש לבחירה.
 4. חטיפי אנרגיה.
 5. מצא אוכל מקומי באזור הטיולים שאפשר ליהנות ממנו, לדוג, לקצור, לנקות
 6. אם האנשים האחרים יישאו יותר מהמשקל.
 7. ol>
Point 6 works well, but what do you recommend on solo hikes?
#17
  0
Michel Keijzers
2019-12-10 17:23:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כרץ, מקובל מאוד לאכול אוכל 'כבד' בימים שלפני ביצוע מרתון למשל.

בדרך כלל אוכל פסטה אבל אני בטוח שגם אורז יעשה (הוא הוזכר גם לעיל).

היתרונות של פסטה הם

 • זול
 • קומפקטי למדי (אם אתה לוקח ספגטי יש פחות מקומות ריקים, אם כי באופן עקרוני אתה יכול לדחוס כל פסטה)
 • הרבה קלוריות


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...