שְׁאֵלָה:
מה עלי לחפש אם אני רוצה לקנות אוהל חסין חורף?
RoflcoptrException
2012-01-25 05:19:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מאוד אוהב לעשות שלגיות במהלך החורף. אני עולה עד 3500 מטר וכשאני עושה סיורים ארוכים הייתי ממש נהנה להתנסות בקמפינג בחורף באזורים נידחים מאוד. האם זה רעיון טוב לקנות / לשכור אוהל מיוחד לשם כך? או שאני יכול פשוט להשתמש באוהל הנוכחי שלי? אילו תכונות עלי לחפש אם אבחר באוהל לקמפינג בחורף?

מה האוהל הנוכחי שלך? זה עשוי לעזור אם נחליט אם זה הגיוני להשיג אחד חדש!
שתיים תשובות:
#1
+9
Timothy Strimple
2012-01-25 05:31:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ההבדל העיקרי הוא אוהלי קמפינג חורפיים טובים שנועדו לעמוד ו / או להקל על בניית שלג על גבי אותם. אוורור הוא גם חשוב מאוד מכיוון שאינך רוצה לחות מהנשימה שלך שתצטבר באוהל כיוון שאתה יכול להתעורר כשהבגדים רטובים.

אוהלי חורף יהיו לרוב פרוזדורים גדולים יותר, מכיוון שבדרך כלל יהיה לך יותר ציוד לקמפינג בחורף מאשר קמפינג לשלוש עונות, ואתה לא רוצה שכל הציוד שלך יהיה מכוסה בשלג.

A הרבה אוהלי חורף יהיו גם קצרים משלושת עמיתיהם לעונה. הסיבה לכך היא הרבה קמפינג בחורף שנעשה על הרים עם רוחות גבוהות יותר, מה שפרופיל נמוך יותר עוזר למתן.

לאוהלי חורף לרוב תפור שסתום שלג על סדין הזבוב, זה יכול להיקבר בשלג, ומספק שני יתרונות, 1. מפסיק את הרוח להיכנס לאוהל, שימושי אם אתה מנסה לבשל במרפסת, 2 מונע שלג מפוצץ בין האוהל הפנימי לסדין הזבוב שלך.
לא רציתי ליצור חוט נפרד לכך, אבל אני מסתכל על קניית אוהל לקמפינג בקיץ. אני גולש נלהב אז אני תוהה אם יש אוהלים שיתאימו לשתי העונות, אולי יתאפשר לי לחנות בשלג בחורף? וליתר דיוק: משהו כזה בולט באתר זה? http://www.tentcenter.be - אין לי מושג מה לחפש ולא מזהה את המותגים
@HannesFostie: אני מניח שעדיף שזו תהיה שאלה נפרדת. אבל באופן כללי, כדי לעמוד בשלג אוהלי החורף הם בעלי צורה משולשת. עם זאת, השתמשתי באוהל שלי בן 3 עונות גם לקמפינג בחורף פשוט על ידי הנחת ברזנט בזווית חדה למדי מעל האוהל, כך שהשלג יחליק מהברזנט במקום להיערם על האוהל. (קמפינג החורף שלי עד כה התרחש ביערות). במיוחד בחורף, אני אוהב לשמור על האוהל הכי פתוח שאפשר כדי שהלחות תצא מהאוהל. אם אני חושש שזה יכול להיות קר, אני מעדיף להביא שק שינה / שמיכת שינה 2 (או חבר).
#2
+4
xpda
2012-01-25 12:28:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה משתמש באוהל הנוכחי שלך, עליך לוודא כי זבוב הגשם (השכבה החיצונית) מכסה את כל האוהל. אחרת תהיה לך שכבה בריאה של כפור בחלק הפנימי של האוהל (באזור הלא מכוסה) כל בוקר.

ארבעה אוהלי עונה כוללים בדרך כלל יותר מוטות והם חסונים משלושה אוהלי עונה, לרוח ושלג. הֲגָנָה. ייתכן שיש להם אפשרות לסגור את האוורור בגלל חום.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...