שְׁאֵלָה:
האם אוכל לשוט ברפסודה על נהר אירופי עם תנועה מסחרית?
Pekka
2012-01-25 02:02:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני חושב להפליג חלק מ הדנובה לבד על רפסודה שנבנתה בעצמה. אין לי ניסיון בשייט נהרות על בסיס רציני כלשהו.

אני שוקל רפסודה ממספר סיבות:

  • זה זול.
  • הוא מספק יותר מקום מאשר סירה.
  • אני יכול לקחת אופניים בקלות.
  • ניתן להחליפה בקלות רבה יותר במקרה של גניבה מאשר סירה (בנוסף, מי ירצה לגנוב רפסודה?).
  • שם אין דאגות למכור אותו או להעבירו לאחר סיום המסע.

עם זאת, חלק הנהר שאליו אני רוצה להפליג משמש תעבורת משא מסחרית. הדאגה שלי היא ששימוש ברכב עם מעט היגוי וללא מנוע יכול להוביל למצבים מסכני חיים עם ספינות הובלות נהרות, כמו זו, וספינות תענוגות. אני מתאר לעצמי שנתפס ליניקה שלהם יכול להיות מסוכן מאוד.

האם מישהו כאן ניסה משהו דומה, או שיש לו ניסיון בנהר?

האם יש צירי תנועה בנהרות אירופיים, אז זה עלול להיות אפשרי לעשות זאת אם אתה נשאר קרוב לבנק?

עם מי אדבר כדי לברר האם זו תוכנית אידיוטית לחלוטין, או איכשהו אפשרית מבלי לסכן את חייך יותר מדי?

באופן טבעי הייתי שט בשעות היום בלבד. אני יכול לשחות כמובן, ואני מוכן ללבוש אפוד הצלה בכל עת אם כן מומלץ.

אתה תיתקל בבעיות במציאת מקום לקשור אותו, בהנחה שאתה רוצה לרדת מדי פעם (בנוסף לכל שאר הבעיות).
@victoriah כן, גם זה נושא. למרות שהנהר נראה ידידותי יחסית ונראה שיש לו הרבה ענפים קטנים, ויש הרבה נמלים (* אם * הם מקבלים רפסודות ליד כל היאכטות שלהם, כמובן. :)
איך אתה מתכנן לתמרן אותו לנמל? רק תוהה.
@victoriah אצטרך להיות * דרך * כלשהי לנווט את כל העניין, ואיזו דרך לתמרן אותו ידנית למרחקים קצרים (כלומר משוטים). זה הולך להיות נושא אחר, לבנות אותו
ובכן, +1 על היותך אמיץ להפליא!
תודה @victoriah! :) ובכן, אם מומחים ותיקים יגידו לי פה אחד כי אני צפוי להיהרג על ידי משאית רשלנית, לא אעשה זאת. אבל אני ממש ממש רוצה.
+1 לניסיון לחיות את החלום, תן לנו עדכון כאשר החלטת
@Pekka 웃: זו שאלה ישנה, ​​אבל אני סקרן: האם הצלחת בסופו של דבר? ואם כן, איך טיפלת בנושא המכס? אני מתכוון במיוחד לגבולות הונגריה-סרביה וסרבית-רומניה, וגם לסוגיה אם אתה נמצא ברומניה או בבולגריה, בהתאמה, באוקראינה.
@Akabelle בסופו של דבר לא עשיתי את זה! אני עדיין רוצה, אבל הדברים יהיו כמו שהם, יתכן שיעברו כמה שנים עד שאוכל. קניתי ספר על הפלגת הדנובה (עם סירה ממונעת) שם הם מדברים על אופן הטיפול במכס, אך למרבה הצער מכרתי אותו לפני כמה חודשים, אחרת יכולתי לחפש את מה שהם ממליצים.
@Pekka 웃 בהצלחה בכל מקרה, מקווה שתגיעו לזה יום אחד :)
@Pekka 웃 מצאתי את זה וגרם לי לחשוב על הפוסט שלך: http://krikat.de/videos/
ארבע תשובות:
#1
+27
mendota
2012-01-25 03:59:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מעולם לא הוצאתי רפסודה לא ממונעת ונבנית ביד לנהר מסחרי, אבל יש לי ניסיון תחת מפרש ותחת כוח על נהר קולומביה בארצות הברית. מה שאני יודע על המשפט הימי, המסורת והנימוסים לא יכול להיות בדיוק מה שהם מצפים באירופה, אבל אני מתאר לעצמי שהעקרונות זהים בהרבה.


ברוב המקרים, מלאכה ללא מנוע יש זכות קדימה. ברפסודה שלך היית חופשי להשתמש ברוחב תעלת הנהר כראות עיניך.

עם זאת, ספינות גדולות עם טיוטות עמוקות, כמו סירות נהרות או דוברות נהר, מוגבלות בדרך כלל למסוים מסוים. נתיב בנהר. זכותם להשתמש בנתיב גוברת על זכות הדרך שלכם כמלאכה ללא כוח. היית צריך לפנות דרך.

אם אתה עובר ספינה אחרת בתנאים שווים, נניח שנכנס חזית עם סירת כוח קטנה, המסורת קובעת ששניכם עוברים אחד לשני נמל לנמל. הצד השמאלי של הספינה שלך עובר את הספינה השנייה שמשמאלו; כיוון את הרפסודה שלך מימין לספינות שאתה עובר חזיתית.

אתה יכול לשקול להציב אורות אדומים וירוקים בצד היציאה והמוט, בהתאמה. לצורך העניין, תוכלו אפילו לשקול לבנות תורן ולהניף דגל בכדי להגביר את הנראות שלכם. רק אל תניף שום דבר עם משמעות מבוססת, כמו צולל למטה, או דגלים אלפאנומריים של נאט"ו. מדינת המוצא שלך, זקופה, תספיק.

עליך לדבר עם קברניטי ספינות תענוגות ואנשי מנעול בנהר לקבלת עצות נוספות לגבי הדנובה בפרט. לדנובה יש מנעולים, ומפקדי המנעולים מחליטים אם ומתי כלי יכול להיכנס למנעול. אין לי מושג אם אדון מנעולים יאפשר רפסודה שנבנתה ביד במנעול, אבל אם אתה שוקל זאת, עליך לשאול מראש.

קברניטי ספינות השייט הפועלות על הדנובה יכולים לתת לך עצות מעשיות יותר לגבי אופי הנהר ואחריותך על הדנובה.

עצה מעולה! אני לא יודע על הדנובה, אך מניסיון אני יודע שעל נהרות קטנים רבים באירופה, בדרך כלל מותר לנעול רפסודות שנבנו ביד. אזהרה אחת: הדנובה גדולה למדי בחלקה התחתון, והיא אמורה להיות בעלת זרמים שעלולים להיות מסוכנים למדי למלאכות מים קטנות, אז היזהרו מאוד. לדבר עם אנשים שמכירים את הנהר זו בהחלט עצה טובה מאוד.
#2
+16
Pont
2016-03-08 02:25:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

החדשות הטובות

ניווט בדנובה ברפסודה בהחלט אפשרי ונעשה: למשל, Flossbusters הם קבוצה של דרדסנים שהלכו כל הדרך מ ברטולדסהיים לים השחור על רפסודה ביתית במהלך חמישה קיצים. המלאכה שלהם, הספינה הטובה דרזדן , נראית די דומה למה שאתה חוזה:

the Dresden raft
מקור: flossbusters. דה

גוגל בגרמנית ל"דונאו פלוס "מעלה כמה סיפורים נוספים על רפטינג מוצלח על הדנובה. בפרט, ל חוט הדיון הזה יש הרבה מידע שימושי.

החדשות הרעות

ההיבטים המדאיגים של התוכנית שלך הם (בעיניי) שאתה רוצים לנסוע ל לבד ו ללא כוח . כל החשבונות שנתקלתי בהם כוללים יותר מאדם אחד ומנוע כלשהו. אני באופן אישי הייתי רואה במנוע חיוני אם נוסע לבד על רפסודה על הדנובה: אדם בודד יחתור יתקשה לתמרן רפסודה בצורה יעילה. כמובן שזה לא אומר שאתה צריך להשתמש במנוע זמן רב יותר מהנדרש, אבל אתה צריך את היכולת. (בנוסף להיותו דרישה מעשית, מנוע יהיה דרישה חוקית לפחות בחלקים מסוימים של הדנובה.)

היבטים משפטיים

הדנובה עוברת דרך 10 מדינות, כך אני חושב שההיבטים המשפטיים נשקלים בצורה הטובה ביותר לאחר שהחלטת לאילו מדינות אתה מכוון. רישום רפסודת ה- Flossbusters בנפח 1.3 טון, ככל הנראה הצריך הגשת רישומי CAD, התאמת מנוע של 10 כוחות סוס והוכחת אספקת מטפים, ארגז עזרה ראשונה, צופר ו דברים אחרים. באופן כללי, ככל שהמלאכה קטנה וקלה יותר, כך יהיו פחות ניירת.

חלופה אפשרית

במקומך הייתי מתייחס ברצינות ל קאנו או ל קיאק ולא לרפסודה. תצטרך לנסוע מעט קל יותר, אך הלוגיסטיקה תהיה פשוטה מאוד. אולי אפילו תוכל לספק את דרישת האופניים שלך אם תביא דגם מתקפל קל. שייט בקאנו ביבשת הוא תיאור אינפורמטיבי מאוד של טיול קאנו מהאוקיינוס ​​האטלנטי לים השחור (הולך לאורך הדנובה בחלקו המזרחי) ויש בו מידע רב אשר ככל הנראה יהיה שימושי גם אם אתה להחליט ללכת ברפסודה.

אתה יכול לשאת אופניים בגודל מלא ורכב כדי לגרור איתו את הקאנו בקאנו. [איך לשאת אופניים בקאנו?] (Http://outdoors.stackexchange.com/questions/6948/how-to-carry-a-bicycle-in-a-canoe)
#3
+9
user741
2012-08-31 02:29:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ישנם נהרות וערוצים ש אוסרים על הפלגה ללא מנוע שפועל! באירופה יש כמה מדינות שיש להן יותר ממערכת חוק אחת. אבל כמו כל חוק, הם כתובים בספר. בקש בחנות שייט (או נקודת מידע לתיירים) למידע מקומי יותר ו קנה את ספר החוק. במספר מדינות חובה על פי החוק.

אכן התרחקו מהיניקה מאחור אבל גם בחזיתות והיו מודעים לכך שספינות כאלה שהצבתם אינן רואות 300, 500 או אפילו 1000 מטר קדימה לפי הזווית המתה שיש להם ואינם יכולים לתמרן במהירות. לספינות אין בלמים.

"אני יכול לשחות כמובן": זה לא אומר כלום אם אתה מפליג. יכול לקרות יותר מדי שגורם לך לא להיות מסוגל לשחות. אפוד הצלה הוא זה שיפנה את פניך כלפי מעלה ויש לו צווארון שעליו ראש יצוף אם אתה מחוסר הכרה (המכוערים האלה) ולא אפודי השחייה (פחות מכוערים) שרק נותנים תחושה של בטיחות .

#4
+1
SkipBerne
2016-03-08 01:06:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ברור שזלזלתם בפוטנציאל הסכנה, בגלל חוסר ניסיון עצמי במים. כמלח מים כחול במשך 50 שנה, אני ממליץ לך לשכור מכונית או לקחת קו שייט מכיוון שתגיע בסופו של דבר לכלא או לשחות על חייך, כדי להימנע מלהיות תחתון ולקצוץ אותו באביזר על ידי אביזר. ... זה בא ממנהל תחבורה מוסמך מבחינה פדרלית וכן מקפטן ים עם רקורד בטיחותי מושלם.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...