שְׁאֵלָה:
אילו השלכות שליליות יכולות לנבוע מכך שיש יותר מדי מקום בהונות בנעל
PearsonArtPhoto
2012-01-25 06:49:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי רגליים גדולות, שיכולות להיות קשה למצוא את הנעל בגודל הנכון. בדרך כלל לבשתי מידה 13, אבל גיליתי שיש לי יותר מדי שלפוחיות עם מידה זו, ואין לי הרבה מקום להתנועע לאצבעות הרגליים. יש לי זוג בגודל 15, אבל הם משאירים הרבה מקום מלפנים. הייתי צריך להשיג נעל גדולה כל כך כדי שלא אשפשף את הבוהן הוורודה בחזית (כל האצבעות שלי די קרובות לאותו אורך, מה שהופך אותי למעט מסובך ...)

האם יש השלכות שליליות שאני לא רואה ללבוש נעליים שיש להן יותר מדי מקום לאצבעות בשבילי?

חָמֵשׁ תשובות:
#1
+9
Timothy Strimple
2012-01-25 06:56:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יותר מדי מקום לאצבעות זו בעיה רק ​​אם יש לך יותר מדי תנועה בנעל בגלל הגודל. זה יכול לגרום לשלפוחיות. אם אתה צריך שיהיה לך קופסת אצבעות גדולה יותר, נעל גדולה יותר יכולה להיות פיתרון טוב יחד עם משהו כמו נעילת עקב כדי לעזור למנוע עודף תנועה של כף הרגל שלך בנעל.

#2
+6
Ryley
2012-01-25 06:54:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

טיילתי בכל שביל קרסט הפסיפיק (~ 4000 ק"מ) ושביל הקונטיננטל (~ 4200 ק"מ) נועל נעליים 1.5 מידות גדולות מדי ורוחב 2-4 מדי (כלומר בדרך כלל גודל 11.5D אבל לבשתי 12.5EEEE). היתרון העיקרי לא היה שלפוחיות. לפעמים גלשתי קצת בשטח מוזר, אבל בסך הכל לא הבחנתי בשום חסרון של ההתקנה הזו.

#3
+6
HorusKol
2012-01-25 08:35:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני חושב שזה תלוי בכמה הסוליות שלך נוקשות.

אם אתה לובש סוליות גמישות ואתה צריך לקצות את בהונותיך על מדף, אז הפער הזה בקידמת הנעל שלך יכול לגרום לסוליה להתכופף והיית מחליק. לסוליה נוקשה לא תהיה אותה בעיה.

אתה לא באמת צריך להסתובב כל כך הרבה בתוך הנעל אם היא שרוכה היטב - אז אם נעל ארוכה יותר פירושה שאתה יותר נוח לרוחב. תמיד אז אתה צריך ללכת עם זה.

#4
+3
AnoE
2016-04-27 18:29:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כשמדברים על מגפיים , מה שאתה בהחלט צריך להיזהר מהם הם שיש להם יותר מדי מקום ב"צד האחורי "(כלומר, עקב, קרסול, אמצע כף הרגל). זה מוביל לכפות הרגליים שלך בכל צעד ויכול לגרום לך לשלפוחיות קשות מאוד בתוספת ציפורניים כחולות כאשר אתה פוגע בחזית.

במקרה זה, כדאי לנסות נעליים שנראות קטנות (יש). הגודל שלך (סביב אזור הקרסול); הם באמת צריכים לשמור על הרגליים במקום (בלי לפגוע, כמובן) .. ואז כף הרגל שלך לא תזוז סביב ואינך זקוק למרחב נוסף (ריק) כלשהו עבור בהונותיך.

מצד שני, אם בספק הייתי בוחר יותר מקום לאצבעות הרגליים, ל"חדר להתנועע "נוסף, אני שונא את זה כאשר אצבעות הרגליים שלי מוגבלות יותר מדי.

כמו כן, הקפד למשוך את השרוכים שלך חזק יותר בירידה מאשר לעלות במעלה הגבעה, כדי למנוע את הצמדת אצבעות הרגליים אל החלק הקדמי שבכל צעד.

#5
+2
Tullochgorum
2016-04-28 02:43:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתה לי גם בעיה זו - כפות הרגליים שלי קטנות אך רחבות ולעיתים קרובות יש לי יותר מדי אורך בכדי לקבל את הרוחב.

החיסרון העיקרי שגיליתי הוא שאני נוטה בתחילה לטלטל או לדקור את בהונותי על אדמה קשה, כי אני רגיל למשהו קצר יותר אני מניח. אחרי שעה-שעתיים נראה שהמוח מסתגל, אבל רק היה ערני בהתחלה למקרה שאתה נופל.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...