שְׁאֵלָה:
כתרמילאי מנוסה במזרח ארה"ב, מה עלי לדעת לפני טיול במערב ארה"ב?
pkaeding
2012-01-25 10:43:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עשיתי הרבה מאוד טיולים ותרמילאים במזרח ארה"ב (בעיקר בניו אינגלנד), אבל עברתי לאחרונה לקליפורניה. מה ההבדלים העיקריים מבחינת ההכנה או הציוד שאני צריך לארוז? אני מדבר יותר על טיולים בשטחים מיוערים (בניגוד למדבריות).

אילו אתגרים חדשים אראה מהשטח, מחיות הבר וכו ', וכיצד אוכל להיערך אליו?

שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+17
studiohack
2012-01-25 17:32:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כמה נקודות מועילות ממישהו שמתגורר במערב ארה"ב ...

גובה :

  • הוא גורם גדול בטיולים, לעתים קרובות במערב, במיוחד סביב הרי הרוקי וסיירה נבדה, תוכלו לחוות הרבה שינויים בגובה. השטח המערבי משתנה מאוד - אפילו בטווח של כמה קילומטרים. ודא שהציוד שלך (מגפיים, חבילה, ציוד וכו ') יכול להתמודד עם שינויים כמו אלה. החלפתי כמה אלפי מטרים בכמה שעות ברגל.
  • היו מוכנים למחלת גבהים והבנתם ש אתם שורפים יותר אנרגיה / קלוריות בגובה גבוה יותר.
  • כמו כן, יש פחות אוויר. אז תגלו שייגמר לכם הנשימה הרבה יותר מהר (תלוי עד כמה הגובה קיצוני). ככל הנראה תצטרך להתאים את לוח הזמנים שלך כדי לאפשר הפסקות וזמן הסתגלות לגובה ולנשימה באוויר דק יותר.

חיות בר :

  • המערב האמריקני, שוב, במיוחד ברוקי ובסיירה, כמו גם באזורים הרריים / מיוערים אחרים, יש הרבה סוגים שונים של חיות בר.
  • היו מודעים למה שיש לכל אזור וכיצד לזהות ולהתמודד איתם. כתבתי כאן סיכום של התמודדות עם דובים: אילו אמצעי זהירות עלי לנקוט כדי להגן על עצמי ועל המחנה שלי מפני דובים?. זכור, למשל, שיש קווי דמיון והבדלים באופן שבו אתה צריך להיתקל בדוב ובאריה הרים. אריות הרים, אתה צריך לבהות למטה, דובים, לא. אך עליכם להפוך את עצמכם לגדולים ככל האפשר לשניהם.

מזג אוויר :

  • תכננו תמיד למגוון תנאי מזג אוויר. , אתה יכול לקבל שלג, גשם ושמים בהירים בטווח של 12-18 שעות. מדינות מערביות רבות הן אזורים מדבריים, כלומר יכול להיות חם מאוד ביום, וקר מאוד בלילה. אז תכננו בהתאם.
  • האקלים לרוב חם ויבש, הלחות יכולה להיות גבוהה מאוד או נמוכה מאוד, לכן היכונו לעור יבש, לשפתיים סדוקות, וצפו לשתות הרבה יותר מים באקלים מייבש מכם רגילים. כלל אצבע: אם אתה צמא, אתה כבר מיובש.
משהו שאולי תרצה להוסיף לתשובה נהדרת אחרת, מעברי האף מהחוף המזרחי רגילים ללחות סביבה גבוהה בהרבה. באוויר היבש, דימום באף יכול להופיע. מנע פשוט הוא לשאת כמה שפתיים ולשפשף על האצבע ואז לשפשף את האצבע המזורזת סביב פתח האף. לא יפה, אבל טוב יותר מדימום באף.
נקודה אחת להוסיף לגובה: * שמש *. אחרי שטיילתי בעיקר במזג אוויר מעונן קרוב לגובה פני הים ב 68-70 מעלות צלזיוס, מעולם לא ביליתי מחשבה על השמש כסכנה, אבל ב 3500 מ 'ב 37 מעלות צלזיוס, אני די בטוח שכן.
יש גם הרבה דובים במזרח. אז לא באמת שום הבדל בהיבט הזה.
דובים מערביים הם משחק כדור אחר לגמרי מהמזרח.
#2
+9
PearsonArtPhoto
2012-01-25 10:52:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הנה סיכום קצר של מה שאוכל להודיע ​​לך. אני צריך לומר שזה יחול יותר על החלקים המזרחיים של המדינה, בצפון או בדרום. אני גר באריזונה, שיש לה קשיים דומים ...

  1. גובה: אמנם לא כל הטיולים במערב נעשים בגובה, אך יש הרבה יותר הזדמנויות. באופן שגרתי אני מטייל בגובה 8000 מטר, וזה קשה מאוד לעשות בחוף המזרחי. זה יכול לגרום למגוון גדול של תסמינים, שהראשון שבהם הוא בדרך כלל רק חלש מהרגיל. מקומות אחרים. בדוק מראש אם יש לך מים זמינים, וגם אם כן, תכנן להביא יותר ממה שאתה חושב שאתה צריך.
  2. חיי הבר נוטים להיות קצת יותר פרועים. למד על האזור אליו אתה הולך ומה אתה צריך לעשות כדי להגן על עצמך, במיוחד מפני דובים.
#3
+2
Michael Martinez
2014-10-31 03:03:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ההרים במערב גדולים יותר, גובהם גבוה יותר, ולכן אולי מאומצים יותר ממה שהתרגלתם. אז: הכנה פיזית נוספת ואקלים בגובה.

בדרך כלל ההרים המערביים יבשים יותר מהמזרח, כך שאינך זקוק לציוד רב יותר לגשם מאשר במזרח (אלא אם כן תרמילאים במערב מדינת וושינגטון).

מבחינה חיה, זה בערך אותו דבר למעט כאן יש איילים, שבהתנהגותם ובאינטראקציה שלהם עם בני אדם (או היעדרם) הם בעצם "צבי גדול" כלומר יש שום דבר מיוחד שאתה צריך לעשות. אני לא יודע אם איילים חיים בניו אינגלנד, אבל תלוי איפה אתה נמצא במערב, אתה עלול למצוא את עצמך בארץ איילים וזה יותר דאגה מכיוון שאיילים יכולים להיות מסוכנים מאוד.

מעברי נחל. איכשהו אני מתאר את הזרמים בניו אינגלנד כדברים שלווים וזורמים. אני לא יודע אם זה נכון או לא, אבל כאן במערב, נחלי הרים ונהרות הם לעתים קרובות מאוד מהירים ומסוכנים למעבר. אפילו קטנים. אז אתה צריך להיות מודע לסכנות שבמעברי נחלים. בחיי היו כמה מצבים מסוכנים מאוד ומסכני חיים בהם נקלעתי בזמן שדגי זבובים נחל ברוקי. אז אתה צריך להיזהר.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...