שְׁאֵלָה:
מה אני יכול לעשות כדי למנוע קיסוס ארסי?
Deac Karns
2012-01-25 04:47:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי תגובה רעה מאוד לרעל קיסוס. אני נוקט בצעדים יוצאי דופן כדי למנוע כל מגע איתו. אני לובש גרביים ארוכות ומכנסיים מלאים באמצע הקיץ, אך עדיין אני מקבל אותו על הידיים.

האם יש תרסיס או קרם שאוכל להשתמש בו כדי ליצור מחסום על העור שלי?

יתכן שתמצא כי שאלה זו מכילה כמה טיפים שימושיים כיצד להתמודד עם הבעיה לאחר התרחשותה: http://outdoors.stackexchange.com/q/19/33
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+10
Peter DeWeese
2012-01-25 11:12:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חקרתי זאת מדי פעם לאורך השנים. לאייבי בלוק, טקנו ואיורסט יש קרמים מונעים. השמן עדיין יכול להתפשט, אך זהו צעד ראשון טוב. כחלופה, שירות היער המליץ ​​גם על דאודורנט ריסוס. החומר הפעיל, אלומיניום כלורואיד, עשוי למנוע ספיגה על ידי חסימת נקבוביות, בדיוק כפי שהוא מונע הזעה. אף אחת משיטות אלה לא תמנע ממך להפיץ את השמן במידה מסוימת לאחר מגע, אך עשויה לסייע בהגנה על האזור המטופל.

בנוסף לכך: אם אתה מסוגל, שטוף תוך 30 דקות ממגע עם זה. זה בדרך כלל מספיק כדי למנוע תגובה.
#2
+7
pkaeding
2012-01-25 11:03:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי תגובה קיצונית דומה, אז זה מה שלמדתי:

Tecnu עובד די טוב אחרי שנחשפת, אבל לפני שהפריחה מתפתחת (אני מבין זהו חלון הזדמנויות די קצר). זה יכול גם לעזור למנוע את התפשטות השמנים. זה עובד על ידי שטיפת השמנים מעל העור שלך, וזה עובד טוב יותר מסבון ומים, שלפעמים יכולים רק להפיץ את השמנים.

מלבד זאת, כאמצעי מונע יותר, הייתי מכין בטוח שאני מכסה את רגלי לחלוטין, ואמנע מלגעת במכנסיי לאחר שאדע שהם התחככו בקיסוס הרעל.

#3
+4
xpda
2012-01-25 05:55:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אין קרמים שימנעו קיסוס. הימנעות ובגדים ארוכים הם הטובים ביותר.

דבר אחד ש אתה יכול לעשות הוא לשטוף אותו. בדרך כלל אם אתה תופס את זה תוך כמה שעות, אתה יכול לקרצף את השמן על העור שלך עם מים וסבון ומטלית כביסה. אינך יכול לראות את השמן, אך נראה כי הוא דורש בערך אותה כמות של קרצוף כאילו קרצפת שמן מנוע או שומן. מכיוון שאתה לא יכול לראות את זה, אתה צריך לקרצף את כל האזור החשוף.

זה לא יעזור כל כך אם תקבל תגובה מערכתית לרעל קיסוס. אם אתה מחכה יותר מדי זמן, השמן נקשר עם העור והכיף מתחיל.

מומחים אומרים כי שטיפה בשעה הראשונה עשויה לסייע בהגבלת הפריחה.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...