שְׁאֵלָה:
מה ההבדל בין חבילות מסגרות חיצוניות ופנימיות?
Reverend Gonzo
2012-01-25 02:15:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מתחיל תרמילאים ויש חבילות פנימיות וחיצוניות. מה ההבדל, והאם מומלץ אחד על השני?

חָמֵשׁ תשובות:
#1
+23
Pulsehead
2012-01-25 04:02:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

השתמשתי בשני סוגי החבילות.

חבילות מסגרת חיצונית הן בדרך כלל זולות יותר, יכולות לשאת יותר ציוד ולאפשר אוורור טוב בהרבה לגבך. בנוסף לתא הראשי ולכיסים הצדדיים, ברוב חבילות המסגרות החיצוניות יש גם אזור מעל ומתחת לתא הראשי בו ניתן להצמיד ציוד.

חבילות מסגרת פנימית נוטות להיות נפח פנים גדול יותר, מאפשר חופש תנועה רב יותר (ובעיקר באזורים המועדים לסופות רעמים) אין מוטות מתכתיים גדולים העולים מעל ראשך. ראיתי כמה חבילות מסגרות פנימיות מודרניות הכוללות תעלות אוויר לאוורור, מעולם לא ניסיתי אחת, אבל נראה שזה עשוי לעזור לשמור על דברים קרירים יותר.

קראתי https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2763825/ כדי לומר כי מוט מתכתי כמה סנטימטרים מעל לראשך לא ישפיע על הרגישות שלך לברק.
#2
+13
Timothy Strimple
2012-01-25 02:34:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אין באמת סיבה רבה להשתמש בתרמיל גב חיצוני, במיוחד אם אתה מסתכל על תרמילים מודרניים. כמעט בכל המקרים, המסגרת הפנימית תהיה האופציה הטובה יותר. לתיקי גב למסגרת פנימית יש הרבה יתרונות על פני מסגרות חיצוניות, יש להם פרופיל קטן יותר, וכאשר הם ארוזים כראוי שמרו על משקל קרוב יותר למרכז הכובד שלכם איפה שאתם רוצים. הם מתאימים יותר לצורה ומעניקים לך יכולת תמרון טובה יותר.

היתרון היחיד שאני יכול לחשוב על תרמיל מסגרת חיצוני הוא שהם מורכבים לעיתים קרובות מתאים קטנים יותר, כאשר תרמילי מסגרת פנימיים נוטים להיות בעלי שטח אחסון גדול ראשוני ותצטרך להסתמך על שקי דברים לארגון.

אני לא מסכים ... זה מבוסס על בחירה אישית ומחיר. ואזורי אריזה. והפנימי הרגיל כולל מקום אחד גדול ומספר כיסים קטנים יותר. ולחיצוניים יש שניים או שלושה כיסים בגודל בינוני ולא הרבה יותר מזה. גם חיצוניים קלים יותר לכביסה.
הזכרתי את אזורי האחסון השונים כאחד הבונוסים היחידים למסגרת חיצונית, אולם זה כבר לא דיון באמת. חפש בכל אתר ציוד את מספר תרמילי המסגרת הפנימיים לעומת החיצוניים וממש מדובר ב -10 אפשרויות מסגרת פנימיות לכל אפשרות מסגרת חיצונית אחת. לא יהיה פער כזה אם לחבילות מסגרות חיצוניות לא היו כל כך הרבה חסרונות בהשוואה למסגרת הפנימית.
יתרון נוסף לחבילת מסגרות חיצונית הוא שתוכלו לתלות דברים ממנו בכל מקום. זה לא מספיק יתרון עבורי לוותר על הנוחות הנוספת של מסגרת פנימית.
#3
+13
Lost
2012-01-25 08:45:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כדי להוסיף לחלק מהתשובות שכבר פורסמו:

חיצוני : היתרון הגדול ביותר הוא עד כמה סלחנית היא חבילת פריימים חיצונית. מכיוון שהעומס תלוי על מסגרת, אתה יכול לברוח עם התעלמות מזדמנת יותר מאופן האריזה של החפיסה, ולא צריך לדאוג שקצה הסיר הזה יחפור אל השכמות שלך. זה יכול גם לקחת עומס כבד הרבה יותר בקלות - ולכן לעתים קרובות תראה עובדי צוות השביל גוררים איתם כלים כבדים ומביכים. אפשרויות התאמה לטעות (או נכון לצורך העניין) כלומר אתה יכול "לטעון וללכת" ולרכוב כמו קדילק בשביל.

פנימי : קרוב יותר ל גוף, זז יותר עם גופך, מרכז כובד נמוך יותר, פרופיל צר יותר. לעתים קרובות עדיף כשאתה צופה שיטוטים או הליכה מחוץ לשביל. הם דורשים קצת יותר תשומת לב בעת האריזה, וכשמתאימים, אך כאשר הם ממוקמים כראוי יכולים להיות יותר חלק ממך, ולא משהו עליך.

#4
+9
Rodney Schuler
2012-01-25 05:24:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יתרון אפשרי שעדיין לא הוזכר עבור חבילת מסגרות חיצונית הוא שרובם ניתנים להתאמה למגוון רחב של אנשים. זה שימושי אם אתה יודע שהחבילה תשמש כמה אנשים בגדלים שונים, או אם האדם צפוי לגדול במהירות. למשל הבן שלי שהיה בן 14 ו -4'11 "כשהחבילה נרכשה אז 16 ו -6'1" כשהלך ל פילמונט

#5
+7
Gdog
2012-08-14 01:31:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כצופה אני מעדיף את תרמיל המסגרת החיצוני. הפנימי נוח יותר, אבל בטיולים ארוכים החיצוני לא רק מעשי ליותר ציוד, אלא פורק את הגב כך שהוא לא נוטף זיעה. אני לא בקיא כמו כמה בדף זה, אבל ההעדפה החזקה שלי היא החיצונית.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...